درباره ما

بسمه تعالی

تشنگی روز افزون افکار عمومی جامعه به منظور آگاهی از رخدادهای پیرامونشان یکی از نیازهای اساسی دنیای امروز به حساب می آید.

تامین این ذائقه جهانی تنها با تکثر و تعدد رسانه ها در دنیای پر شتاب امروز محقق خواهد شد. بر همین اساس پایگاه خبری تحلیلی شریف خبر با تمرکز بر اخبار اجتماعی، سیاسی، بین الملل ورزشی و اقتصادی به دنبال ایجاد فضایی بازتر جهت حضور در دنیای پر هیجان خبر است.

از اینکه نگاه خود را دقایقی میهمان شریف خبر می کنید کمال تشکر و قدردانی را داریم.

ارتباط با ما (?)

ایمیل: info@sharifkhabar.ir

??????

whatsapp: +989035318331

??????

 

مصطفی خدابخشی

مدیر مسئوول مصطفی خدابخشی

??????

ندا دهقانی زاده

✒️ندا دهقانی زاده✒️

خانم ندا دهقانی زاده با بیش از 12 سال سابقه فعالیت در رسانه های مطرح کشور هم اکنون به عنوان نماینده پایگاه خبری شریف خبر در استان یزد و دبیر گروه فن آوری و ورزشی در سایت مشغول به فعالیت می باشند.

??????

فاطمه معلم

✒️فاطمه معلم✒️

خانم فاطمه معلم با بیش از 10 سال سابقه فعالیت در رسانه های مطرح کشور هم اکنون به عنوان نماینده پایگاه خبری تحلیلی شریف خبر در استان یزد و دبیر بین الملل و سیاسی سایت مشغول به فعالیت می باشند.

??????

✒️مریم سرگزی✒️

خانم مریم سرگزی که از اواسط دهه 80 فعالیت رسانه ای خود را آغاز کرد و در پرونده کاری وی حضور در رسانه های مطرح و تاثیرگذار استان سیستان و بلوچستان ثبت شده است هم اکنون ایشان به عنوان نماینده پایگاه خبری تحلیلی شریف خبر در استان سیستان و بلوچستان مشغول به فعالیت می باشند.

??????

  هوشنگ نوبخت

✒️هوشنگ نوبخت✒️

آقای هوشنگ نوبخت با دو دهه فعالیت در حوزه خبر و رسانه  فعالیت گسترده ای را در بین جامعه رسانه ای استان خوزستان داشته است و هم اکنون ایشان با سابقه حضور در رسانه های مطرح استانی نماینده پایگاه خبری تحلیلی شریف خبر در استان خوزستان مشغول به فعالیت می باشند.

??????

✒️عصمت دهقانی✒️

خانم عصمت دهقانی از سال 96 مجموعه فعالیت رسانه ای خود را آغاز و با فعالیت در خبرگزاری های رسمی کشور تجربه موفقی را در حوزه رسانه های استان لرستان به ثبت رسانده است. ایشان هم اکنون به عنوان نماینده پایگاه خبری تحلیلی شریف خبر در استان لرستان مشغول به فعالیت می باشند.