• خانهموسیقی
 • کد خبر : 960
 • تاریخ انتشار : ۰۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۵:۲۲
 • پ

  جوان مست، اتوبوس ۳۰هزار یورویی خرید! +عکس

  دی جی بریتانیایی، صبح چهارشنبه ۲۴ اوت پس از آن‌که از خواب بیدار شد، دریافت بدون این‌که بداند، اتوبوسی با قیمت ۳۰ هزار یورو، از راه اینترنت و به شکل آنلاین، خریداری کرده است. به گزارش موج خاموش، دف لیتل از اول هفته، تعطیلات را در ایتالیا ...

  دی جی بریتانیایی، صبح چهارشنبه ۲۴ اوت پس از آن‌که از خواب بیدار شد، دریافت بدون این‌که بداند، اتوبوسی با قیمت ۳۰ هزار یورو، از راه اینترنت و به شکل آنلاین، خریداری کرده است.

  به گزارش موج خاموش، دف لیتل از اول هفته، تعطیلات را در ایتالیا می‌گذراند. شب حادثه در یکی از کلوپ‌های شبانه در منطقه ابیزا بود و بیش از اندازه، مشروبات الکلی مصرف کرد.

  هنگامی که بیدار شد، پیامکی روی تلفن همراه خود دید که به او می‌گوید از راه کریدیت کارت خود، اتوبوسی به قیمت ۲۸۵۰۰، از فروشگاه آنلاین eBay خریده است؛ او این خرید را هنگامی انجام داد که مست به هتل بازگشته بود.

  جوان ۲۷ ساله بریتانیایی که خود را دوست‌دار زندگی معرفی می‌کند، در صفحه خود در فیس‌بوک نوشت: «آن‌چه که انجام دادم را نمی‌توانم باور کنم، ابیزا زندگی را خراب می‌کند».

  اتوبوس خریداری شده در حال مستی

  اتوبوسی که دِف در حال مستی خرید، از مدل Scania Irizar Century و آبی رنگ است. او می‌گوید نه به این اتوبوس احتیاج دارد و نه دارند گواهینامه رانندگی چنین خودروهایی است. او از مخاطبان خود برای حل این مشکل کمک خواست، مساله‌ای که باعث شد داستانش بیش از ۴هزار بار در فیس‌بوک بازنشر شود.

  لینک کوتاه :
  کپی لینک
  اشتراک گذاری :
  دیدگاه کاربران
  نظرات کاربران برای این مطلب را دنبال کنید

  برای نمایش دیدگاه کلیک کنید
   ۰ دیدگاه ثبت شده