• خانهاجتماعی
 • کد خبر : 864
 • تاریخ انتشار : ۰۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۹
 • پ

  شکار مزاحم اینستاگرامی

  رئیس پلیس فتا استان كرمان گفت: فردی كه در صفحه شخصی اینستاگرام یك خانم به وی توهین كرده بود و باعث از بین رفتن آبروی وی شده بود توسط پلیس فتا كرمان شناسایی شد . به گزارش موج خاموش، سرهنگ “كامبیز اسماعیلی” با اعلام این خبر گفت: در پی ...

  رئیس پلیس فتا استان كرمان گفت: فردی كه در صفحه شخصی اینستاگرام یك خانم به وی توهین كرده بود و باعث از بین رفتن آبروی وی شده بود توسط پلیس فتا كرمان شناسایی شد .

  به گزارش موج خاموش، سرهنگ “كامبیز اسماعیلی” با اعلام این خبر گفت: در پی مراجعه یك خانم مبنی بر توهین در صفحه شخصی اینستاگرامش توسط فردی ناشناس پرونده ای در این خصوص در پلیس فتا تشكیل شد.

  وی افزود: طبق اظهارات شاكی پرونده یك فرد ناشناس با گذاشتن كامنت های توهین آمیز در پست های وی باعث از بین رفتن آبروی وی نزد دوستان و آشنایان وی شده بود.

  سرهنگ اسماعیلی گفت: كارشناسان پلیس فتا با توجه به توان علمی و با استفاده از امكانات فنی و پلیسی موفق به شناسایی متهم شدند و وی طی اظهاریه ای به پلیس فتا فراخوانده شد.

  وی تصریح كرد:متهم كه همكلاسی های دانشگاهی این خانم بود با توجه به مستندات موجود به این عمل اعتراف كرد و گفت به دلیل اختلاف نظر و مشاجره های متعدد در دانشگاه دست به این عمل زده است.

  رئیس پلیس در پایان گفت: توهین كردن به افراد و بازی كردن با آبروی همشهریان در فضای مجازی جرم است و برابر قانون با متخلفان برخورد خواهد شد.

  لینک کوتاه :
  کپی لینک
  اشتراک گذاری :
  دیدگاه کاربران
  نظرات کاربران برای این مطلب را دنبال کنید

  برای نمایش دیدگاه کلیک کنید
   ۰ دیدگاه ثبت شده