• خانهورزشی
 • کد خبر : 852
 • تاریخ انتشار : ۰۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۸
 • پ

  دور شدن زوجین از زندگی با حضور در فضای مجازی

  رئیس شعبه دوازده دادگاه حقوقی کرمان گفت:سرگرم شدن زوجين به امورديگر و وارد شدن به فضاهای مجازی ، آنان را از فضای حقيقی زندگی دور کرده است. به گزارش موج خاموش، حجت الاسلام شفیعی افزود: ناز ونیاز لازمه ی زندگی مشترك است در طول زندگی مشترك ...

  رئیس شعبه دوازده دادگاه حقوقی کرمان گفت:سرگرم شدن زوجين به امورديگر و وارد شدن به فضاهای مجازی ، آنان را از فضای حقيقی زندگی دور کرده است.

  به گزارش موج خاموش، حجت الاسلام شفیعی افزود: ناز ونیاز لازمه ی زندگی مشترك است در طول زندگی مشترك ناملایمات ونارضایتی زن وشوهر از یكدیگر وگلایه از همدیگر تا حد زیادی در دور شدن زوجین از هم موثر است.

  این مقام قضائی ادامه داد: ناز و طنازی زن بعنوان یك وجود آرام بخش می تواند توجه شوهر را به خود معطوف و جلب نماید نیاز وجودی مرد به یك عنصر آرام بخش در زندگی او را وادار به ابراز نیاز خود می نماید.

  وی افزود: در بعضی پرونده های قضایی در دادگاه خانواده این امر كاملاً ملموس است اما علت پیامد مراجعه به دادگاه ناشی از عدم آگاهی مرد به این موضوع مهم واساسی در زندگی مشترك است .

  حجت الاسلام شفیعی گفت:مرد در مقابل ناز وطنازی زن باید از این امر برای برطرف شدن نیاز روحی خود حد اكثر استفاده را بنماید وبی تفاوت از كنار آن نگذرد .

  وی ادامه داد: منظور تنها وصرفاً ارضاء غریزه جنسی نیست بلكه آرامش روحی وروانی زوجین برای تداوم واستحكام زندگی مشترك از مهمترین اركان زندگی می باشد كه متاسفانه در دهه های اخیر با چالش جدی مواجه شده است

  رئیس شعبه 12دادگاه خانواده کرماندر پایان تصریح کرد: سرگرم شدن زوجین به اموردیگر و وارد شدن به فضاهای مجازی ، آنان را از فضای حقیقی زندگی دور نموده است ونتیجه اش جدایی وطلاق عاطفی ودر نهایت با مراجعه به دادگاه خانواده به طلاق قانونی وقضایی می انجامد.

  لینک کوتاه :
  کپی لینک
  اشتراک گذاری :
  دیدگاه کاربران
  نظرات کاربران برای این مطلب را دنبال کنید

  برای نمایش دیدگاه کلیک کنید
   ۰ دیدگاه ثبت شده