• خانهاخبار برگزیدهموسیقی
 • کد خبر : 669
 • تاریخ انتشار : ۲۹ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۶:۰۹
 • پ

  واکنش فدراسیون جهانی وزنه برداری به رکوردزنی بهداد سلیمی + اینستاپست

  فدراسیون جهانی وزنه برداری در صفحه اینستاگرام خود به رکورد زنی بهداد سلیمی واکنش نشان داد. به گزارش موج خاموش؛ پس از ناداروی هایی که در مسابقات دسته سنگین وزن وزنه برداری بر بهداد سلیمی از سوی داوران رخ داد هجمه های زیادی به داوران، فدراسیون ...

  فدراسیون جهانی وزنه برداری در صفحه اینستاگرام خود به رکورد زنی بهداد سلیمی واکنش نشان داد.

  به گزارش موج خاموش؛ پس از ناداروی هایی که در مسابقات دسته سنگین وزن وزنه برداری بر بهداد سلیمی از سوی داوران رخ داد هجمه های زیادی به داوران، فدراسیون جهانی وزنه برداری، سایت و صفحه اینستاگرام فدراسیون از سوی کاربران وارد آمد.

  این هجمه ها از هک سایت فدراسیون تا حدود یک میلیون هشتگ با نام بهداد سلیمی ادامه پیدا کرد.

  سیاسیون، ورزشکاران، هنرمندان و نامداران کشور نیز هر یک به نوبه خود بر این ناداوری اعتراض کردند و بهداد سلیمی را قهرمان ایران خواندند.

  اما بهداد سلیمی که در یک ضرب رکورد زنی کرده بود و در دوضرب با تصمیم مغرضانه داوران از دور مسابقات حذف شد نیز در فیلم منتشر شده در حاشیه مسابقات گفته بود که رئیس فدراسیون جهانی می گوید که می دانم حق با شماست اما کاری از دست من برنمی آید.

  این سخن واکنش های بیشتری را به ناداوری بر بهداد سلیمی به دنبال داشت.

  اما پس گذشت دو روز از این اتفاق صفحه اینستاگرام فدراسیون جهانی وزنه برداری به رکورد زنی بهداد سلیمی واکنش نشان داد و نوشت: ” تبرک به بهداد سلیمی ایرانی به خاطر رکورد زنی وزن 216 کیلوگرم”.

  5019971_367

  لینک کوتاه :
  کپی لینک
  اشتراک گذاری :
  دیدگاه کاربران
  نظرات کاربران برای این مطلب را دنبال کنید

  برای نمایش دیدگاه کلیک کنید
   ۰ دیدگاه ثبت شده