• خانهموسیقی
 • کد خبر : 462
 • تاریخ انتشار : ۲۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۲
 • پ

  حمله کاربران ایرانی به صفحه جعلی اینستاگرام بازیکن لهستانی + عکس

  پس از درگیری آخر بازی میشل کوبیاک والیبالیست تیم لهستان با والیبالیست های ایرانی، کاربران ایرانی اینستاگرام به صفحه شخصی منتسب به این بازیکن لهستانی حمله و به او فحاشی کردند. به گزارش موج خاموش، گفته می شود ماجرا از این قرار بوده که پس از پایان ...

  پس از درگیری آخر بازی میشل کوبیاک والیبالیست تیم لهستان با والیبالیست های ایرانی، کاربران ایرانی اینستاگرام به صفحه شخصی منتسب به این بازیکن لهستانی حمله و به او فحاشی کردند.

  به گزارش موج خاموش، گفته می شود ماجرا از این قرار بوده که پس از پایان مسابقه والیبال ایران و لهستان در مسابقات یورو 2016 میشل کوبیاک رو به بازیکنان ایرانی فریاد کشیده و همین مساله باعث شده چند بازیکن ایرانی از جمله حمزه زرینی با او درگیری لفظی شدید پیدا کنند.

  هنوز چیزی از این اتفاقات نگذشته بود که برخی کاربران ایرانی با حمله به پیج های شخصی منتسب به این بازیکن در اینستاگرام به او فحاشی کردند.

  در این میان اما برخی از کاربران ایرانی هم بابت توهین های این افراد پیام های عذر خواهی از طرف خود برای این والیبالیست لهستانی ارسال کردند.

  همچنین “بارتوش کورک” در طول بازی به گفته بازیکنان تیم ملی کشورمان بار ها و بار ها علیه بازیکنان و تیم ملی کشورمان توهین کرده بود، پس از بازی و پیروزی برابر ایران به دلیل حجم بالای کامنت ها در صفحه اینستاگرامش مجبور به پاک کردن عکس ها و بستن حسابش در این شبکه اجتماعی شد.

  اینستاگرام والیبالیست لهستانی جعلی درآمد

  صفحه اینستاگرام کورک متعلق به یک ایرانی بوده و جعلی است.

  پس از درگیری آخر بازی کورک والیبالیست تیم لهستان با والیبالیست های کشورمان، کاربران ایرانی اینستاگرام به صفحه شخصی منتسب به این بازیکن لهستانی حمله و به او فحاشی کردند.

  پس از بسته شدن صفحه کوبیاک در اینستاگرام کاشف به عمل آمد که این صفحه متعلق به یک ایرانی بوده است.

  منبع: باشگاه خبرنگاران

  لینک کوتاه :
  کپی لینک
  اشتراک گذاری :
  دیدگاه کاربران
  نظرات کاربران برای این مطلب را دنبال کنید

  برای نمایش دیدگاه کلیک کنید
   ۰ دیدگاه ثبت شده