• خانهموسیقی
 • کد خبر : 422
 • تاریخ انتشار : ۱۹ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۴
 • پ

  غافلگیری رشید پور در ارتفاع سه هزار پایی+اینستاپست

  رضا رشید پور ازاتفاق غافلگیر کننده در روز تولدش پستی در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد. به گزارش موج خاموش؛ رضا رشیدپور مجری برنامه “حالا خورشید” از اتفاق غافل گیر کننده روز تولدش  که در ارتفاع سه هزارپایی رخ داده در صفحه اینستاگرامش ...

  رضا رشید پور ازاتفاق غافلگیر کننده در روز تولدش پستی در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد.

  به گزارش موج خاموش؛ رضا رشیدپور مجری برنامه “حالا خورشید” از اتفاق غافل گیر کننده روز تولدش  که در ارتفاع سه هزارپایی رخ داده در صفحه اینستاگرامش پستی منتشر کرد.

  رشید پور نوشت:

  شکوه مهربانی در ارتفاع سی و سه هزار پایی.

  قبل از سوار شدن به هواپیما برای کاپیتان جدیدی دست تکان دادم و سلام کردم . او قهرمان نامی سالهای جنگ و استاد دانشمند خلبانی در سالهای اخیر است . بوئینگ ام دی از باند مهرآباد برخاست و بلافاصله به چپ دور زد تا در کریدور قرار بگیرد .

  مطابق عادت ، مشغول موسیقی و مطالعه شدم . شب که آرام تر از پلک تو را می بندم .صدای کاپیتان جدیدی بزرگ توجهم را جلب کرد. مسافران محترم امروز تولد آقای رشیدپور است . بسیار ذوق کردم و صدای دستهای مردم نجیب این ذوق را دو چندان کرد . خیال کردم تمام شد.

  بلند شدم که از مردم تشکر کنم که مهمانداران عزیز با یک کیک بزرگ وارد سالن هواپیما شدند و صدای دست مسافران نازنین بیشتر شد . اعتراف می کنم که از شدت شگفت زدگی ، تقریبا حیرت کرده بودم که استاد بزرگوارم از کاکپیت بیرون آمد و لبخند زد و پرسید که آیا تاکنون در ارتفاع سی و سه هزار پایی غافلگیر شده بودم ؟! ایشان را در آغوش گرفتم و لحظه ای بی نظیر در تمام زندگی ام ثبت شد . لطف بی اندازه ی کاپیتان جدیدی و گروه دوست داشتنی پرواز.سعه صدر و لبخند دوستان امنیت و صد البته مهربانی و وسعت نظر مردم و مسافران با اخلاق هواپیما خاطره مرداد نود و پنج را برایم همیشگی کرد .

  پی نوشت مهم : کاپیتان جدیدی عزیز ، شما در قلب و ذهن من خواهید ماند . دست پر مهرتان را به گرمی می فشارم .

  پی نوشت مهم تر : مردم نازنین ، به وجودتان افتخار می کنم که این گونه من را غرق مهربانی خود کردید . چقدر در پیشگاه شما شرمنده ام .

  و ردپای معجزه در نگاه یک مردادی که از بهار جامانده بود .خودش خوب می داند.

  4964266_821

  گفتنی است رشید پور در 14مرداد سال 1358 در تهران متولد شد.وی تاکنون اجرای برنامه هایی همچون مثلث شیشه ای را برعهده داشته است.

  لینک کوتاه :
  کپی لینک
  اشتراک گذاری :
  دیدگاه کاربران
  نظرات کاربران برای این مطلب را دنبال کنید

  برای نمایش دیدگاه کلیک کنید
   ۰ دیدگاه ثبت شده