• خانهموسیقی
 • کد خبر : 376
 • تاریخ انتشار : ۱۹ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۳:۵۲
 • پ

  کنسرت آنلاین با اینترنت رایگان + عکس

  کنسرت آنلاین ارکستر ملل با خوانندگی سالار عقیلی در حالی اجرا شد که بنا به گفته مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت سی‌هزار نفر به تماشای این کنسرت آنلاین نشستند و این اجرا را با اینترنت رایگان تماشا کردند. به گزارش موج خاموش، یکشنبه 17 مرداد 1395 ...

  کنسرت آنلاین ارکستر ملل با خوانندگی سالار عقیلی در حالی اجرا شد که بنا به گفته مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت سی‌هزار نفر به تماشای این کنسرت آنلاین نشستند و این اجرا را با اینترنت رایگان تماشا کردند.

  به گزارش موج خاموش، یکشنبه 17 مرداد 1395 سالار عقیلی و ارکستر ملل کنسرت آنلاین خود را برای علاقه مندان به موسیقی در سراسر جهان برگزار کردند. در این اجرا که در تالار اندیشه حوزه هنری برگزار شد، ارکستر ملل به رهبری سهراب کاشف قطعه هایی از ساخته های پیمان سلطانی را نواخت.

  در بخش نخست این کنسرت قطعه‌های «عاشقانه» و در بخش دوم قطعه‌های «ملی‌میهنی» از ساخته‌های پیمان سلطانی اجرا شد. این دو رپرتوار پیش از این در قالب دو آلبوم مجزا ضبط شده و یکی ازاین آلبوم تحت عنوان «عاشق می‌شویم» هم منتشر شده است.

  در این اجرا با هماهنگی‌هایی که با شرکت‌های ارایه دهنده خدمات اینترنتی صورت گرفته بود کاربران با اینترنت رایگان موفق به تماشای اجرای آنلاین زنده ارکستر ملل و سالار عقیلی شدند.

  آغاز این کنسرت با حدود نیم ساعت تاخیر همراه بود که علت این تاخیر به دلیل استقبال بسیار زیادِ علاقه مندان بود. علاوه بر صندلی های تالار اندیشه که هیچ جای خالی نداشت، تمام راه‌روهای تالار هم جایی بود که علاقه‌مندان نشستند و کنسرت را دیدند. همچنین بخشی از تماشاگران در تالار دیگری به صورت آنلاین کنسرت را می‌دیدند.

  پیش از آمدن ارکستر به روی صحنه، امیر حسین مدرس به عنوان مجری به روی صحنه آمد و تا نکاتی را برای مخاطبان اعلام کند. مدرس گفت: افتخار می کنیم که امشب میزبان خانوده های معظم شهدای مدافع حرم هستیم. شهیدانی که مشغول دفاع از حریم اهل بیت هستند و گاهی خبر شهادت یکی یا چند تن از این عزیزان اعلام می شود

  وی ادامه داد: امشب علاوه بر شما عزیزانی که در تالار اندیشه حضور دارید و البته تمام عزیزانی که به صورت آنلاین این کنسرت را می‌بینند، مسئولان شرکت «حام» ترتیبی داده‌اند تا عزیزانمان در آسایشگاه کهریزک به صورت آنلاین کنسرت را می‌بینند.

  مدرس در بخش دیگری از صحبت‌هایش درباره پروژه کنسرت آنلاین گفت: سامانه «حام» با تلاش و مطالعه بسیار از سوی گروهی اهل فرهنگ شکل گرفت تا گامی در راه عدالت فرهنگی باشد. خیلی ها ممکن است نتوانند به سالن‌های کنسرت بیایند و این نیامدن دلایل مختلفی هم می‌تواند داشته باشد. شرکت «حام» با راه اندازی سامانه کنسرت آنلاین تلاش می‌کند تا افراد بیشتری از جامعه امکان دیدن کنسرت‌های موسیقی را داشته باشند.

  وی ادامه داد: نکته مهم دیگری که «حام» به آن توجه کرده، پرداختن به موسسات خیریه است. در هر اجرا بخشی از عزیزانی که تحت پوشش موسسات خیریه هستند می توانند کنسرت ها را به صورت آنلاین ببینند. در کنسرت پیشین که گروه «دنگ شو» به اجرای برنامه پرداخت، محک پای کار آمد.

  636062652679670996 636062652680092196 636062652680232596

  لینک کوتاه :
  کپی لینک
  اشتراک گذاری :
  دیدگاه کاربران
  نظرات کاربران برای این مطلب را دنبال کنید

  برای نمایش دیدگاه کلیک کنید
   ۰ دیدگاه ثبت شده