• خانهدسته‌بندی نشده
 • کد خبر : 246
 • تاریخ انتشار : ۱۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۷
 • پ

  نتیجه نظرسنجی: آیفون با طراحی جدید می خواهیم!

  بر اساس یک نظرسنجی که اخیراً توسط وبسایت کویز منتشر شده، اگر اپل در فصل جدید ارائه محصولاتش به بازار، تغییر چشمگیری در iPhone 7 (در مقایسه با iPhone 6) ایجاد نکند، حدود ۹۰ درصد خریداران، iPhone خود را به روز نخواهند کرد. به گزارش موج خاموش، بر ...

  بر اساس یک نظرسنجی که اخیراً توسط وبسایت کویز منتشر شده، اگر اپل در فصل جدید ارائه محصولاتش به بازار، تغییر چشمگیری در iPhone 7 (در مقایسه با iPhone 6) ایجاد نکند، حدود ۹۰ درصد خریداران، iPhone خود را به روز نخواهند کرد.

  به گزارش موج خاموش، بر اساس یک نظرسنجی که اخیراً توسط وبسایت کویز منتشر شده، اگر اپل در فصل جدید ارائه محصولاتش به بازار، تغییر چشمگیری در iPhone 7 (در مقایسه با iPhone 6) ایجاد نکند، حدود ۹۰ درصد خریداران، iPhone خود را به روز نخواهند کرد.

  در شرایطی که فروش iPhone رو به کاهش است، این خبر چندان خوشایندی برای شرکت اپل نیست. حال که اپل کاربران بسیار پیدا کرده و ۱۰ سال از کاربری گوشی هایش می گذرد، جای تعجب نیست اگر هواداران خود را خسته کرده باشد. بعلاوه، محصول جدید این کمپانی، iPhone 7 به طور مشخص دارای تغییرات دلسرد کننده ای است.

  نظر سنجی های آنلاین وبسایت SurveyMonkey نشان داد که حدود ۶۳ درصد کاربران خواستار دیدن یک iPhone کاملا جدید هستند. اما کمتر از ۱۰ کاربران به محصول جدید iPhone ، هر طور که باشد وفادار خواهند ماند.

  شایعاتی هم وجود دارد مبنی بر اینکه تغییرات iPhone جدید بسیار اندک است و به همین سبب بسیار کسل کننده به نظر می رسد. علاوه بر این، بیم آن می رود که در همه جای جهان، فقط نسخه Plus/Pro از این محصول تولید شود.

  همچنین مدیر عامل شرکت اپل، آقای تیم کوک به این نکته اشاره داشتند که هنوز ۶۰ درصد کاربران اپل، از گوشی های قدیمی تر از iPhone 6 استفاده می کنند. اپل در حال تست برنامه ای است که به کاربران اجازه می دهد تا هزینه یک گوشی جدید را پرداخت کنند و بعد از آن بتوانند یک بار در سال گوشی خود را به روز کنند.

  لینک کوتاه :
  کپی لینک
  اشتراک گذاری :
  دیدگاه کاربران
  نظرات کاربران برای این مطلب را دنبال کنید

  برای نمایش دیدگاه کلیک کنید
   ۰ دیدگاه ثبت شده