• خانهاخبار برگزیدهموسیقی
 • کد خبر : 124
 • تاریخ انتشار : ۱۵ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۷:۰۲
 • پ

  محسن رضایی: بابا رجب هم‌نفس فرشتگان بود

  محسن رضایی پست اینستاگرام خود را به بابا رجب جانباز ۷۰درصد که روز گذشته به جمع یاران شهیدش پیوست اختصاص داد. به گزارش موج خاموش، روز گذشته حاج رجب محمدزاده (بابا رجب) جانباز 70 درصد دفاع مقدس که مدتی بر اثر عفونت در بیمارستان مشهد بستری بود به ...

  محسن رضایی پست اینستاگرام خود را به بابا رجب جانباز ۷۰درصد که روز گذشته به جمع یاران شهیدش پیوست اختصاص داد.

  به گزارش موج خاموش، روز گذشته حاج رجب محمدزاده (بابا رجب) جانباز 70 درصد دفاع مقدس که مدتی بر اثر عفونت در بیمارستان مشهد بستری بود به جمع یاران شهیدش پیوست. محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام هم پست اینستاگرام خود را به این موضوع اختصاص داد.

  محسن رضایی در پست خود نوشت: هشت سال جنگ و بیست و هشت سال آثار جنگ را مردانه تحمل کرد. ده‌ها جای تنش زخم و درد داشت؛ اما جانش زلال و آزاد بود. گازهای شیمیایی راه نفسش را بسته بود؛ اما او، هم‌نفسِ فرشتگان بود.

  در دنیا کدام قهرمان را می‌شناسید که مانند بابا رجب این‌همه سختی و درد را تحمل کرده باشد؛ اما نه لب به شکوه گشوده باشد و نه از فرد یا نهادی گله کرده و نه بر کسی منتی گذاشته باشد؟ آری بابا رجب، برادر رزمنده من، سربلند و آزاده رفت؛ ولی وای به حال کسانی که او را دیده‌اند، اما کاری برای خدا و مردم نکرده‌اند و در حالی روز قیامت با او روبه‌رو می‌شوند، که راه جبرانی برایشان باقی نمانده باشد.

  لینک کوتاه :
  کپی لینک
  اشتراک گذاری :
  دیدگاه کاربران
  نظرات کاربران برای این مطلب را دنبال کنید

  برای نمایش دیدگاه کلیک کنید
   ۰ دیدگاه ثبت شده