• خانهاجتماعی
 • کد خبر : 107230
 • تاریخ انتشار : ۰۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۱
 • پ
  استانداریزد؛

  تقارن بهار طبیعت و بهار قرآن و لزوم انجام سیاستگذاری های فرهنگی نوروز به صورت مبتکرانه و تحولی

  دکتر مهران فاطمی در نشست ستاد اجرایی خدمات سفر استان، با بیان اینکه تقارن بهار طبعیت و بهار قرآن در نوروز  1402 یک فرصت است، اظهارداشت:

  شریف خبر؛به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، دکتر مهران فاطمی در نشست ستاد اجرایی خدمات سفر استان، با بیان اینکه تقارن بهار طبعیت و بهار قرآن در نوروز  1402 یک فرصت است، اظهارداشت: نوروز از جنس تحول بوده و برنامه ریزی ها و سیاستگذاری های فرهنگی نوروز باید جدید، مبتکرانه و تحولی باشد.
   استاندار یزد در ادامه خطاب به فرمانداران گفت: برنامه ریزی ها به صورت هنرمندانه و متناسب با ظرفیت های شهرستان ها، تدوین و اجرایی شود.
   وی در ادامه با اشاره به بسته تدوین شده تحت عنوان «ویژه برنامه های فرهنگی رمضانیه»، اظهارداشت: این بسته سیاستی، باید تکمیل و متولی اجرای هر برنامه و دستگاه های مرتبط با آن مشخص شود.
   دکتر فاطمی در بخش دیگری از سخنانش، مبادی ورودی به استان؛ از جمله فرودگاه، راه آهن، ترمینال و ورودی های زمینی، را پیشانی استان دانست و بر تهیه بسته ویژه ای برای فضاسازی و زیباسازی آن ها تاکید کرد.
   استاندار یزد با بیان اینکه یزدی ها از دیرباز به میهمان نوازی شهره و زبانزد هستند و خاطرنشان کرد: عوامل اجرایی طرح های نوروزی باید اخلاق مدارانه نسبت به ایفای وظایف قانونی خود اقدام نمایند.

  وی در بخش پایانی سخنانش راهبرد استان در نوروز ۱۴۰۲ را “نوروزِ بدون فوتی” عنوان کرد و گفت: فرمانداران مسائل مربوط به ترافیک و تصادفات را به صورت روزانه بررسی و اقدامات و برنامه ریزی های لازم را انجام دهند.

  لینک کوتاه :
  کپی لینک
  اشتراک گذاری :
  برچسب ها :
  دیدگاه کاربران
  نظرات کاربران برای این مطلب را دنبال کنید

  برای نمایش دیدگاه کلیک کنید
   ۰ دیدگاه ثبت شده