• خانهآموزشیاجتماعی
 • کد خبر : 107168
 • تاریخ انتشار : ۳۰ دی ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۰
 • پ
  در همایش مدیران دانشکده های مهارت و کارآفرینی کشور:

  دانشگاه آزاد اسلامی یزد، دانشگاه برتر کشور در حوزه مهارت و کارآفرینی معرفی شد

  دانشگاه آزاد اسلامی یزد به جهت فعالیتهای خلاقانه و اجرای طرح‌های متنوع در حوزه مهارت و کارآفرینی در بین واحدهای داشگاهی به همراه دانشگاه آزاد اصفهان و خراسان، سه استان برتر کشور در حوزه مهارت شد.


  شریف خبر؛ دانشگاه آزاد اسلامی یزد به جهت فعالیتهای خلاقانه و اجرای طرح‌های متنوع در حوزه مهارت و کارآفرینی در بین واحدهای دانشگاهی به همراه دانشگاه آزاد اصفهان و خراسان، سه استان برتر کشور در حوزه مهارت شد.
  محمدرضا دهقانی اشکذری رئیس دانشگاه آزاد یزد گفت: یکی از نیازهای جامعه، دانشجویان فارغ التحصیلی هست که مهارت لازم برای ورود به بازار کار داشته باشند .
  بر این اساس دانشگاه آزاد یزد با برگزاری نشست‌های مختلف با فعالان اقتصادی، صاحبان صنایع و کارآفرینان مهارت های مورد نیاز را تشخیص داده است.
  با فعالیت چشمگیر، کوشش پیگیر، همراه با صداقت و اهتمام پرسنل دانشگاه جهت پیشبرد و اهداف و سیاست‌های مهارت آموزی در دانشگاه آزاد اسلامی طرح مهارت یار تدوین شد تا فردایی شکوفاتر را برای فرزندان این سرزمین رقم بزند.
  وی ادامه داد:اجرای این طرح و تلاش‌هاو فعالیت های موثر، سبب اعتلای مجموعه معاونت فنی حرفه ای، مهارتی و کاربنیان شد، شعف و دلگرمی را به جامعه هدیه داد. اقدامات انجام شده موجب کارآمدی و و شایستگی و توسعه مهارت آموزی در استان یزد و با ادامه آن شاهد رونق بیش از پیش حوزه مهارت آموزی و توسعه آن در جامعه خواهیم بود.

  خبرنگار؛فاطمه معلم

  لینک کوتاه :
  کپی لینک
  اشتراک گذاری :
  دیدگاه کاربران
  نظرات کاربران برای این مطلب را دنبال کنید

  برای نمایش دیدگاه کلیک کنید
   ۰ دیدگاه ثبت شده