• خانهاجتماعیاخبار برگزیدهجامعه و شهری
 • کد خبر : 107006
 • تاریخ انتشار : ۱۷ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۲۹
 • پ

  چتر خیرین یاریگران زندگی در استان یزد باز شد/کاهش آسیب های اجتماعی محور اصلی این مجمع

  مجمع خیرین یاریگران استان یزد با حضور معاون کاهش تقاضا و مشارکت های مردمی ستاد مبارزه با مواد مخدر، دبیر مجمع خیرین یاریگران زندگی، کارشناسان مربوط به این حوزه، خیرین و فعالین اجتماعی برگزار شد و با انتخاب هیات مدیره شروع به فعالیت کرد.

  شریف خبر؛ درجلسه ی  «مجمع خیرین یاریگران زندگی استان یزد»که پیش از ظهر امروز در سالن کوثر استانداری یزد برگزار شد، در حاشیه ی جلسه و مصاحبه ی خبرنگار شریف خبر با محمد حسین امامی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان یزد در رابطه با این مراسم گفت:

  طبق برنامه کشوری با محوریت ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور و عده ای از خیرین و فعالان بخش خصوصی مجمع خیرین یاریگران زندگی در کشور تشکیل شده است که در استان های مختلف نیز دارای نمایندگی است. در یزد نیز توانستیم امروز با حضور بیش از ۱۰۰نفر از خیرین و سمن های فعال در حوزه مبارزه با مواد مخدر این مراسم را برگزار کنیم و شاهد شروع فعالیت این مجمع در استان یزد باشیم.

  امامی گفت: موضوع این مجمع در حوزه کاهش آسیب های اجتماعی به خصوص اعتیاد و حمایت هایی که در جهت درمان،ایجاد شغل، و رسیدگی به خانواده و تحصیل فرزندان معتادینی که ازدام اعتیاد رها شده اند است.

  دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان یزد اظهار کرد: مجمع خیرین استان یزد با حضور محمد جمالو معاون کاهش تقاضا و مشارکت های مردمی ستاد مبارزه با مواد مخدر، حسن حمزه زاده دبیر مجمع خیرین یاریگران زندگی، و کارشناسان مربوط به این حوزه در استان یزد انجام شد و خیرین از اقشار مختلف صنعتگران،هنرمندان ،ورزشکاران، موسسات خیریه، و اساتید دانشگاه نیز حضور داشتند که پس از اینکه۳۷ نفر از حاضران به عنوان کاندیدای عضویت به  رقابت پرداختند 9 نفر به عنوان عضو اصلی و۲ نفرعضو علی البدل و ۲ نفر به عنوان بازرس اصلی و علی البدل انتخاب شدند و رسما هیات مدیره این مجمع در یزد شکل گرفت.

  محمد حسین امامی بیان کرد: با سابقه بسیار خوب خیرین یزدی در زمینه فعالیت های اجتماعی که همیشه سرآمد بودند امیدوارم که بتوانیم با کمک این عزیزان در این عرصه نیز موفق باشیم و در حوزه کاهش آسیب های اجتماعی با همت و مدد خیرین مجمع یاریگران استان اتفاقات خوبی را رقم بزنیم.

  لینک کوتاه :
  کپی لینک
  اشتراک گذاری :
  دیدگاه کاربران
  نظرات کاربران برای این مطلب را دنبال کنید

  برای نمایش دیدگاه کلیک کنید
   ۰ دیدگاه ثبت شده