• خانهاجتماعی
 • کد خبر : 106935
 • تاریخ انتشار : ۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۰۰:۲۲
 • پ

  اساتید و نخبگان سفیران جهاد تبیین هستند

  سرهنگ محدث جانشین فرمانده سپاه الغدیر در اقشار تخصصی بسیج استان یزد در که به میزبانی دانشگاه آزاد یزد برگزار شد، با گرامیداشت هفته بسیج و یاد و خاطره شهدای انقلاب و دفاع مقدس، به شگفتی ها و شاخص های تشکیل بسیج از نگاه مقام معظم رهبری اشاره و ...

  شریف خبر؛سرهنگ محدث جانشین فرمانده سپاه الغدیر در اقشار تخصصی بسیج استان یزد در که به میزبانی دانشگاه آزاد یزد برگزار شد، با گرامیداشت هفته بسیج و یاد و خاطره شهدای انقلاب و دفاع مقدس، به شگفتی ها و شاخص های تشکیل بسیج از نگاه مقام معظم رهبری اشاره و اظهار داشت: بسیج یک چیز عادی نبود، افتخار برای سپاه است که شجره بسیج در بستر سپاه نهالش کاشته شد.
  وی در ادامه افزود: جهاد تبیین فقط به بازخوانی و بیان کردن منویات فرمانده معظم کل قوا نیست بلکه جهاد تبیین جهاد گر در جنگ هیبریدی و ترکیبی می خواهد و انسان های تک بعدی در این رسالت جایگاهی ندارند پس باید مجهز باشیم به همه موارد و شرایط محیطی و اقتصادی و سایبری و در همه ابعاد مجهز ومسلح باشیم که بتوانیم در این مسیر به عنوان یک جهاد گرانه ایفای نقش کنیم و این فرهنگ را عملیاتی کنیم در همه حوزه ها چراکه این، یک سازمان یا یک لباس خاص و پرونده نیست پس شامل همه افرادی که تفکر جهادی دارند در این راستا قرار می گیرند.
  فرمانده سپاه الغدیر در اقشار تخصصی بسیج استان یزد تصریح کرد: از ویژگیها و شاخص های یک بسیجی می توان به عنوان یک نیروی کارآمد درهمه میدان ها که انسان های چند منظوره و چند وظیفه ای را می طلبد نام برد.
  محدث، در ادامه بیان کرد: الزامات این جنگ ترکیبی را باید قبول کنیم که عصر، عصر دیجیتال و سواد رسانه ای است و لازمه باسواد بودن افراد در جامعه امروزی و در جهاد تبیین است.
  وی گفت: جهاد تبیین را باید به گونه ای گفتمان کنیم که همه مردم احساس کنند و وظیفه شان همین است که باورها دچار خدشه نشود و ظرفیت های مردمی را حوزه جهاد تبیین، باید پای کار بیاوریم.
  فرمانده سپاه الغدیر در اقشار تخصصی بسیج استان، اذعان کرد: اساتید ونخبگان سفیران جهاد تبیین هستند، اینکه کلاس درس به عنوان مهمترین جایی که می تواند در این امر تاثیر گذار باشد و می توانیم الگو باشیم برای دانشجو، اگر باورهای ما دچار مشکل شد این نقش را بتوانیم به درستی ایفا کنیم .
  وی عنوان کرد: اساتید باید در تخصص هایی که دارند مجهز به سایر مسائلی که متناسب با شرایط روز و پیچیدگی های روز در آن قرار داریم مجهز شوند به جهاد تبیین و به عنوان یک الگوی دانشجو در این راستاعملیاتی شود.
  فرمانده سپاه الغدیر در اقشار تخصصی بسیج استان، با اشاره به کارگروه های مرکز شهید اله دادی ، هم افزایی و نظامند کردن ظرفیت های موجود را به جای خنثی کردن یکدیگر عامل پیشرفت جامعه بیان کرد وحل مسائل در کف جامعه و مردم با آن درگیرهستند را با روحیه جهادی حل شود و اصلاح گردد و اولویت ها مشخص و عامل پیشرفت و مصداق ید واحد را با دانشگاه داشته باشیم.
  برگزاری نمایشگاه دستاوردهای استادان بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی یزد در قالب شرکت های فناور و دانش بنیان با بیش از 120محصول جدید، پخش کلیپ و سرود انقلابی از دیگر برنامه های جنبی این گردهمایی بود.

  لینک کوتاه :
  کپی لینک
  اشتراک گذاری :
  دیدگاه کاربران
  نظرات کاربران برای این مطلب را دنبال کنید

  برای نمایش دیدگاه کلیک کنید
   ۰ دیدگاه ثبت شده