• خانهاجتماعی
 • کد خبر : 106911
 • تاریخ انتشار : ۰۴ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۱
 • پ
  جوکار در دیدار با دانشجویان دانشگاه آزاد یزد مطرح کرد:

  این اغتشاش هایی که در حال رخ دادن است با مطالبه مردم فاصله زیادی دارد

  محمدصالح جوکار رئیس کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها در مجلس سیزدهم گفت، بحث مطالبه گری یک موضوع است و بحث ایجاد اغتشاش و به حاشیه بردن مطالبات مردم با حضور دشمن ها و دروغ پردازی بحث دیگر.  شریف خبر؛ محمدصالح جوکار رئیس کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها در مجلس سیزدهم گفت، بحث مطالبه گری یک موضوع است و بحث ایجاد اغتشاش و به حاشیه بردن مطالبات مردم با حضور دشمن ها و دروغ پردازی بحث دیگر.
  محمدصالح جوکار نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی در دیدار با دانشجویان دانشگاه آزاد یزد که شب گذشته در سالن کنفرانس شهید سلیمانی واحد یزد برگزار شد در واکنش به حرکات تند و خشونت آمیز تجمعات خیابانی بعد از فوت «مهسا امینی» بیان کرد: ریشه های اغتشاشات و نارضایتی ها با توجه به شعاری که داده میشد تنها حجاب و اقتصادی نیست و موارد گوناگون جامعه را در بردارد و این جریانات اخیر متفاوت از گذشته است.
  وی افزود، بحث مطالبه گری یک موضوع است و بحث ایجاد اغتشاش و به حاشیه بردن مطالبات مردم با حضور دشمن ها و دروغ پردازی موضوع دیگری است که وارداتی است .
  نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس سیزدهم تبیین کرد، پس وقتی یک مدت اعتراضات و مطالبات مردم توسط یک فرد مسئول و آگاه جامعه جواب داده نشود این تجمعات و نارضایتی ها را قطعا بدنبال خواهد داشت.
  رئیس کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها در مجلس، با تاکید بر اینکه اگر این اعتراضات و تجمعات، نتیجه بخش نباشد بدون وقفه منجر به اغتشاشات در کف خیابان منجر می شود. اذعان داشت، روش جدید دراین اغتشاشات و اعتراضات، بیشترین هدایت از جانب فضای مجازی برای بخشی از جامعه انجام شده است.
  وی در ادامه تاکید کرد، مشکلات اقتصادی جامعه شرط لازم برای اعتراض هست ولی شرط کافی نیست این را حقوقدانها می گویند و زبان من نیست.
  جوکار در پایان خاطرنشان کرد، ما هیچگاه قرار نیست که این انقلابی که پای 230هزار شهید نوشته شده فدای یک نهاد و یا یک فرد بکنیم ، چرا که امروز دشمن پروژه ناامن سازی و ایجاد آشوب در داخل کشور ما را دنبال می کند و این رفتارهای خشونت آمیز و خسارت به اموال مردم نشان می دهد که هدایت این اغتشاش ها با دشمنان و بدخواهان بوده و خود مردم نیز با این رفتارهای خشونت امیز مخالف هستند.
  گفتنی است در این نشست و دیدار از نزدیک ، جوکار پرسشهای دانشجویان را پیرامون اغتشاشات وحوادث کشور تحلیل و پاسخگو بود.

  لینک کوتاه :
  کپی لینک
  اشتراک گذاری :
  دیدگاه کاربران
  نظرات کاربران برای این مطلب را دنبال کنید

  برای نمایش دیدگاه کلیک کنید
   ۰ دیدگاه ثبت شده