• خانهاجتماعی
 • کد خبر : 106908
 • تاریخ انتشار : ۰۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۹
 • پ
  همزمان با هفته بسیج صورت گرفت:

  برگزاری مراسم تکریم و معارفه روسای دانشگاه آزاد واحد میبد

  با حضور مسئولان دانشگاه، مراسم تکریم و معارفه روسای دانشگاه آزاد واحد میبد برگزار شد.


  شریف خبر؛ به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی یزد، مراسم تکریم رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میبد و معارفه سرپرست جدید این واحد، ظهر روز گذشته با حضور دکتر دهقانی اشکذری رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان و واحد یزد، حجه الاسلام حسن زارع مسوول دفاتر نهاد رهبری واحدهای دانشگاه آزاد استان، معاونان دانشگاه آزاد یزد، اعضای هیات علمی، کارکنان و دانشجویان این دانشگاه و مدعوین شهرستان میبد، در سالن آمفی تاتر واحد میبد برگزار شد.
  دهقانی اشکذری در این جلسه ضمن تبریک هفته بسیج و یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس بخصوص شهدای شهرستان میبد گفت، رسالت دانشگاه تربیت است اما نکته بسیار مهم این است که تربیت باید در زمان خودش انجام شود.
  وی افزود، دانشگاه آزاد نزدیک 40سال قبل تاسیس شد و با پرورش مدیران و پژوهشگران عالی که همچنان در سطح استان و کشور می درخشند که ما در همین استان یزد که 10واحد و مرکز داریم وقتی نگاه می کنیم دانشگاه آزاد نقطه هایی را آباد کرده است که امروز مرکز رونق است و افتخارش این است که وبال دولت و نظام نیست و با پول خود مردم و یک دانشگاه مردمی و متعلق به خود مردم است و ظرفیت های عظیمی که در حوزه توسعه استانها را در خود پرورانیده است.
  این مقام دانشگاهی استان یزد اذعان کرد، دانشگاه آزاد در چله دوم انقلاب نیاز به تغییرجدّی دارد و این فراتر از یک تحول است.
  وی تصریح کرد، تحول در اشخاص نیست، مهمترین تغییردر تفکر و نگاه و نگرش و فرایندهایی است که ما را به تمدن بزرگ اسلامی خواهد رساند.
  دهقانی اشکذری تبیین کرد، این روزها چیزی که به وضوح در کشور مشاهده می شود تغییر در سبک و نگرش و رفتار دانشجویان 80 و ورودی های جدید است و این نشانگر این است که ماها اگر زبان خود را متناسب با زبان جوانان تغییر ندهیم باختیم.
  عضو هیات علمی دانشگاه آزاد یزد گفت، دانشگاه آزاد، دردوران جدید خود تغییراتی دارد که من به یقین عرض می کنم که به گواه اسناد و شهادت مدیران استان که پیشتاز خواهد بود پس چند شرط دارد و اولین آن توکل بر خدا است که دانشگاه آزاد انصافا مدیرانش با توکل کار می کنند و این مدیران با حداقل هزینه ها جریانات تربیتی مهم و تاثیر گذار را هدایت می کنند و نکته دوم تردید نکنیم چرا که این دانشگاه به شرط گم نکردن هدف و نباختن است و نکته سوم نگاه ما استانی و یک خانواده بزرگ است و باید خود منسجم و یکپارچه باشیم با مجموعه داخلی و شرط چهارم انعطاف در رفتار است .
  وی خاطرنشان کرد، در قصه مدیریت، علاوه بر درک باید کمک و همراهی داشت بشرط انجام 4شرطی که به آن اشاره شد و قطعا این جمع حاضر در این دانشگاه می تواند دوباره واحد میبد را به روزهای اوج خودش برگرداند.
  دهقانی اشکذری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد، در پایان، با قدردانی از زحمات و خدمات ارزنده دکتر احمدعلی فلاح، در دوران تصدی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد میبد، ضمن عرض تبریک و آرزوی موفقیت در این جایگاه مدیریتی جدید برای دکتر اصغر قاسمی، حکم ایشان، ابلاغ شد.
  شایان ذکر است، قاسمی سرپرست جدید واحد میبد، در حال حاضر عضو هیات علمی گروه منابع طبیعی می باشد وعناوینی شامل معاون آموزشی دانشگاه ومعاونت دانشکده کشاورزی و مدیرگروه آموزشی رشته های محیط زیست و منابع طبیعی این واحد دانشگاهی را در کارنامه خود دارد.

  لینک کوتاه :
  کپی لینک
  اشتراک گذاری :
  دیدگاه کاربران
  نظرات کاربران برای این مطلب را دنبال کنید

  برای نمایش دیدگاه کلیک کنید
   ۰ دیدگاه ثبت شده