• خانهاجتماعی
 • کد خبر : 104859
 • تاریخ انتشار : ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۸
 • پ
  همراه با رونمایی از سند برنامه عملياتي درآمدهاي مالياتي استان يزد؛

  سومین نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان برگزار شد

  سومین نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان صبح امروز در سالن کوثر استانداری یزد برگزار و از سند برنامه عملياتي درآمدهاي مالياتي رونمایی شد.

  به گزارش شریف خبر؛ به نقل از روابط عمومی سازمان، در این نشست دکتر مجید دهقانی‌زاده رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان به تشریح دستورکارهای این شورا پرداخت و از اهمیت سند برنامه عملياتي درآمدهاي مالياتي استان یزد سخن گفت.
  دبیر شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان با اشاره به سیاست‌های کلی نظام و دولت جمهوری اسلامی، حرکت به سمت درآمدهای پایدار و فاصله گرفتن از اتکاء به درآمدهای نفتی را مهم و ضروری خواند و گفت: مهمترین منبع درآمدهای پایدار، درآمدهای مالیاتی است.
  دکتر دهقانی‌زاده با بیان اینکه استان یزد یکی از استان‌های پیشرو در حوزه تولید است، بیان داشت: به تبع این مهم، سهم درآمدهای مالیاتی از کل سهم درآمدهای استان رقم قابل ملاحظه‌ای است.
  وی سند برنامه عملياتي درآمدهاي مالياتي را حاصل کار فشرده و شبانه‌روزی همکاران اداره کل امور مالیاتی استان و سایر دستگاه‌های مرتبط با این حوزه عنوان کرد و اظهار داشت: این سند به لحاظ اهمیت موضوع پس از ارایه در دومین نشست ستاد تجهیز منابع و درآمد استان، مقرر شد در این شورا با حضور مجمع نمایندگان و مدیران ارشد استانی تصویب و رونمایی شود.
  دکتر دهقانی‌زاده در پایان سخنان خود ابراز امیدواری کرد سند برنامه عملياتي درآمدهاي مالياتي استان بتواند نقشه راه منسجمی برای رهنمود چهار سال آینده این حوزه باشد و استان یزد را به مسیر درآمدزایی مطمئن و پایدار برساند.
  لازم به ذکر است، در این نشست احمدرضا لاهیجان‌زاده مشاور رییس سازمان محیط زیست کشور نیز حضور داشت و سیاست‌های کلی محیط زیست ابلاغی مقام معظم رهبری را تشریح کرد.

  لینک کوتاه :
  کپی لینک
  اشتراک گذاری :
  برچسب ها :
  دیدگاه کاربران
  نظرات کاربران برای این مطلب را دنبال کنید

  برای نمایش دیدگاه کلیک کنید
   ۰ دیدگاه ثبت شده