• خانهاجتماعی
 • کد خبر : 104851
 • تاریخ انتشار : ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۳۸
 • پ

  امضای تفاهم نامه 3جانبه بین سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد ، اداره کل آموزش و پرورش و شرکت یزدلوله

  رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان یزد از انعقاد تفاهم نامه همکاری بین سازمان صنعت، معدن وتجارت استان یزد ، اداره کل آموزش و پرورش و شرکت یزد لوله خبر داد.

  به گزارش شریف خبر؛ به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت،معدن وتجارت استان یزد؛ دکترمحمدرضا علمداریزدی افزود: سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد ، اداره کل آموزش و پرورش و شرکت یزدلوله با هدف توسعه آموزش های مهارتی در راستای تربیت نیروی انسانی ماهر و تکنسین مناسب با بازارکار تفاهم نامه همکاری ۳ جانبه امضا کردند.
  دکتر علمدار یزدی در آیین امضای این تفاهم نامه گفت: خوشبختانه با پیگیریهای انجام شده و همراهی بخش خصوصی رویکرد کارگر محوری به مهارت محوری در واحدهای تولیدی تبدیل شده و صاحبان صنایع اقدامات موثری را در جذب و پرورش و نگهداری منابع انسانی مهارت دار برداشته اند و یکی از عوامل کاهش نرخ بیکاری در چند سال اخیر بوده است.
  رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان ادامه داد: یکی از زیرساختهای توسعه مهارت منابع انسانی در استان وجود هنرستان جوارصنعتی می باشد و این تفاهم نامه در راستای راه اندازی چنین مرکزی است.
  وی افزود: طبق تفاهم نامه صورت گرفته؛ در زمینه تربیت نیروی انسانی ماهر و تکنسین موردنیاز حال و آینده بازار کار ، نیازسنجی و تدوین استانداردهای موردنیاز رشته های مورد نیاز بازارکار و در توسعه مفاهیمی چون کارآفرینی،خوداشتغالی و اشتغال مولد با هم همکاری میکنند.

  لینک کوتاه :
  کپی لینک
  اشتراک گذاری :
  برچسب ها :
  دیدگاه کاربران
  نظرات کاربران برای این مطلب را دنبال کنید

  برای نمایش دیدگاه کلیک کنید
   ۰ دیدگاه ثبت شده