• خانهاخبار برگزیده
 • کد خبر : 104848
 • تاریخ انتشار : ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۷
 • پ
  طی هفته جهاد کشاورزی؛

  ۹۶ میلیارد تومان طرح کشاورزی در لرستان به بهره‌برداری می‌رسد

  رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: طی هفته جهاد کشاورزی، ۹۶ میلیارد تومان طرح کشاورزی در لرستان به بهره‌برداری می‌رسد.

  به گزارش  شریف خبر،«سید عماد شاهرخی» رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان امروز شنبه در نشست با خبرنگاران در سخنانی با اشاره به افتتاح ۹۶ میلیارد تومان طرح در حوزه کشاورزی لرستان طی هفته جهاد کشاورزی اظهار داشت: در مجموع طی این هفته ۳۳ پروژه در استان به بهره برداری خواهد رسید.

  وی با بیان اینکه از مجموع طرح‌های قابل افتتاح حوزه کشاورزی در هفته جهاد کشاورزی، ۲۵ میلیارد تومان برای سه پروژه آبیاری تحت فشار هزینه شده است عنوان کرد: این پروژه‌های آبیاری، ۶۵۰ هکتار از اراضی کشاورزی را تحت پوشش قرار می‌دهند.

  رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان افزود: همچنین دو مجتمع پرورش ماهی در این هفته افتتاح می‌شود و این دو مجتمع ۷۷ تن به ظرفیت تولید ماهی در استان اضافه می‌کنند.

  شاهرخی با اشاره به افتتاح یک شهرک کشاورزی در شهرستان الیگودرز به مساحت ۵۵ هکتار بیان داشت: در این شهرک کشاورزی، گل محمدی و گیاهان دارویی پرورش داده می‌شود.

  وی از افتتاح یک گلخانه در شهرستان کوهدشت به مساحت چهار هکتار خبر داد و گفت: افتتاح یک مرغداری ۲۰ هزار قطعه‌ای در کوهدشت و… از دیگر طرح‌های قابل افتتاح حوزه کشاورزی استان طی هفته جهاد کشاورزی است.

  رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان افزود: با افتتاح این پروژه‌ها و طرح‌ها ۲۹۳ فرصت شغلی در استان ایجاد می‌شود و در مجموع ۲۹۵ خانوار هم از این پروژه‌ها بهره مند خواهند شد.

  انتهای پیام/

   

  لینک کوتاه :
  کپی لینک
  اشتراک گذاری :
  برچسب ها :
  دیدگاه کاربران
  نظرات کاربران برای این مطلب را دنبال کنید

  برای نمایش دیدگاه کلیک کنید
   ۰ دیدگاه ثبت شده