• خانهاجتماعیاخبار برگزیدهجامعه و شهریسیاسیفرهنگی
 • کد خبر : 104807
 • تاریخ انتشار : ۲۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۰
 • پ

  معاون سیاسی، اجتماعی فرماندار اهواز خبر داد: تشکیل کمیسیون مقابله با سرقت در اهواز

  به گزارش خبرنگار  شریف خبر از خوزستان؛ «سید مجید صالحی» معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار اهواز گفت: کمیسیون مقابله با سرقت در اهواز تشکیل شده است تا برای جلوگیری از سرقت‌ها در سطح شهر با برنامه، اقدامات لازم انجام شود. وی در نشست شورای آموزش و ...

  به گزارش خبرنگار  شریف خبر از خوزستان؛ «سید مجید صالحی» معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار اهواز گفت: کمیسیون مقابله با سرقت در اهواز تشکیل شده است تا برای جلوگیری از سرقت‌ها در سطح شهر با برنامه، اقدامات لازم انجام شود.

  وی در نشست شورای آموزش و پرورش اهواز در محل فرمانداری این شهرستان بیان کرد: تنها نیروی انتظامی و دستگاه قضا وظیفه مقابله با سرقت را ندارند بلکه حراست دستگاه‌ها باید در مراقبت از اموال و وسایل فعالانه‌تر ورود کنند.

  صالحی در ادامه با اشاره به برگزاری امتحانات مدارس در این روزهای گرم گفت: یکی از دغدغه ها بحث قطع برق مدارس است که اداره برق باید در زمانبندی امتحانات دانش‌آموزان قطعی برق نداشته باشد تا دانش‌آموزان در محیطی مناسب امتحان دهند.

  معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار اهواز با اشاره به اینکه از ابتدای مهر امسال مدارس حضوری می‌شوند افزود: باید آماده سازی مناسب از جمله تامین وسایل سرمایشی مدارس صورت گیرد؛ طبق اعلام اداره کل نوسازی مدارس خوزستان ۸۰۰ دستگاه کولر برای مدارس استان در نظر گرفته شده که کافی نیست.

  صالحی ادامه داد: می‌توان از سازمان اموال تملیکی، کولرهای مورد نیاز مدارس را با قیمت مناسب تهیه کرد.

  انتهای پیام/

  لینک کوتاه :
  کپی لینک
  اشتراک گذاری :
  دیدگاه کاربران
  نظرات کاربران برای این مطلب را دنبال کنید

  برای نمایش دیدگاه کلیک کنید
   ۰ دیدگاه ثبت شده