• خانهآموزشیدسته‌بندی نشدهفرهنگیهنری
 • کد خبر : 104792
 • تاریخ انتشار : ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۱
 • پ

  مسئول بسیج رسانه خوزستان خبر داد: برگزاری اولین دوره آموزش سواد رسانه‌ای،خبرنگاری و عکاسی در خوزستان

  به گزارش خبرنگار  شریف خبر از خوزستان؛ «سجاد بهمئی» مسئول بسیج رسانه استان خوزستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت : طی تفاهم نامه‌ ی بسیج رسانه کشور با دفتر مطالعات رسانه ای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اولین دوره آموزش سواد رسانه‌ای ،خبرنگاری و ...

  به گزارش خبرنگار  شریف خبر از خوزستان؛ «سجاد بهمئی» مسئول بسیج رسانه استان خوزستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت : طی تفاهم نامه‌ ی بسیج رسانه کشور با دفتر مطالعات رسانه ای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اولین دوره آموزش سواد رسانه‌ای ،خبرنگاری و عکاسی با هدف آموزش خبرنگاران تراز انقلاب اسلامی و تقویت جبهه رسانه انقلاب و ارتقاء سواد رسانه ای ویژه خبرنگاران استان برگزار می‌شود.

  وی افزود: فراگیر شدن رسانه در کشور و اهمیت فضای این عرصه به عنوان نگاه پر مخاطب، جامعه شهری و روستایی نقش بسیار مهمی در پدیده های اجتماعی دارد و به همین جهت آموزش افراد در جهت استفاده از این ظرفیت از اهداف اصلی بسیج رسانه می باشد.

  بهمئی خاطرنشان کرد: بسیج رسانه استان با آگاهی از اهمیت عملکرد رسانه و تاثیر آن بر جامعه، مجاب شد تا بار تعاملات در این عرصه برای انقلاب اسلامی را بر دوش گیرد.

  وی با بیان اینکه ثبت نام این دوره از ۱۵ خرداد ماه آغاز و تا ۲۵ خرداد ادامه دارد، گفت: زمان شروع کلاس‌های آموزش از ۱۰ تیرماه تعیین شده و به مدت ۱۰ روز ادامه خواهد داشت و طی این دوره خبرنگاری ، عکاسی و کلیات سواد رسانه، آموزش داده می‌شود.

  این مسئول ادامه داد؛ علاقمندان به شرکت در این دوره می توانند مشخصات و مدارک خود را به شماره تماس ۰۹۹۲۹۷۴۵۶۲۰ ارسال و با تماس ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

  مسئول بسیج رسانه استان درپایان از اعطای گواهی رسمی از دفتر مطالعات رسانه ای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شرکت کنندگان خبر داد.

  انتهای پیام/

  لینک کوتاه :
  کپی لینک
  اشتراک گذاری :
  دیدگاه کاربران
  نظرات کاربران برای این مطلب را دنبال کنید

  برای نمایش دیدگاه کلیک کنید
   ۰ دیدگاه ثبت شده