• خانهجامعه و شهری
 • کد خبر : 104780
 • تاریخ انتشار : ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۰
 • پ
  معاون عمرانی استاندار لرستان

  ما در لرستان نیازمند کار جهادی هستیم

   احمد رضا  دالوند  گفت: ما در لرستان نیازمند کار جهادی هستیم و همین طور در الیگودربا وجود نقاط محروم روستایی بیشتر باید کار کنیم.

  به گزارش  شریف خبر«احمدرضا دالوند»  معاون عمرانی استاندار لرستان در مراسم معارفه فرماندار جدید الیگودرز با اشاره به خدمات دولت افزود: اقدامات دولت سیزدهم بر کسی پوشیده نیست که نمونه بارز آن عبور از بحران‌ بیماری کرونا بود.

  وی با اشاره به سفر رییس جمهور به لرستان بیان کرد: در مقایسه با سفرهای گذشته روسای جمهور به لرستان سفر دکتر رییسی به این استان بسیار پرخیر و برکت وکم نظیر   بود.

  دالوند اظهار داشت: در این سفر پروژه های متعددی مصوب شد و نکته مهم این سفر  عمل به وعده ها بود، به طوریکه‌ تمامی موضوعاتی که در سال ۱۴۰۰ تکلیف شده عملیاتی و بسیاری از پروژه های نیمه تمام استان فعال شدند.

  وی به جراحی بزرگ اقتصادی در ابتدای دولت اشاره کرد و افزود: ابتدای هر کاری مشکلاتی وجود دارد، اما به یقین حرکت بزرگی است و آینده خوبی برای مردم رقم خواهد خورد و نمونه بارز حرکت به سوی عدالت محوری است.

  وی افزود: شهرستان الیگودرز از جمله شهرستانهای بزرگ است و در حوزه روستایی جای کار بسیاری دارد که باید مد نظر فرماندار قرار گیرد.

  معاون عمرانی استاندار به محرومیت های لرستان اشاره نمود و گفت: بخش عمده این محرومیت‌ها در نتیجه سو مدیریت دولت های گذشته و البته قصور ما در کسوت مطالبه گر به لرستان تحمیل شد.

  وی با اشاره به بحران آب در کشور گفت: اگر در گذشته سدهای لرستان اجرایی می شدند امروز این مشکلات را نداشتیم.

  وی با اشاره به مشکلات کم آبی کشاورزان لرستان افزود: سد حوضیان الیگودرز  یکی از دستاوردهای مهم و ظرفیتهای ارزشمند است که باید بدرستی از آن استفاده کرد.

  وی افزود: ما در لرستان نیازمند کار جهادی هستیم و همین طور در الیگودربا وجود نقاط محروم روستایی بیشتر باید کار کنیم.

  دالوند با اشاره به اینکه‌ مدیران نباید بدنبال نام و جایگاه باشند، افزود: همه ما باید برای مردم کار کنیم و به صرف اینکه جایگاهی را اشغال کنیم و کاری انجام نگیرد، ارزشی نخواهد داشت.

  انتهای پیام/

   

  لینک کوتاه :
  کپی لینک
  اشتراک گذاری :
  دیدگاه کاربران
  نظرات کاربران برای این مطلب را دنبال کنید

  برای نمایش دیدگاه کلیک کنید
   ۰ دیدگاه ثبت شده