• خانهاجتماعی
 • کد خبر : 104770
 • تاریخ انتشار : ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۲
 • پ
  از سوی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان؛

  اسامی موسسات دارای گواهی صلاحیت برگزاری دوره‌های آموزشی کارکنان دولت منتشر شد

  مرکز مدیریت آموزش و پژوهش‌های توسعه و آینده‌نگری سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان، اسامی 16 موسسه آموزشی دارای گواهی صلاحیت برگزاری دوره‌های آموزشی کارکنان دولت را معرفی کرد.

  به گزارش دریافتی از مرکز مدیریت آموزش و پژوهش‌های توسعه و آینده‌نگری سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان، تاکنون 16 موسسه آموزشی در استان یزد گواهی صلاحیت برگزاری دوره های آموزشی کارکنان دولت را از این مرکز دریافت کرده‌اند.
  در این گزارش آمده است، این امر در راستای بهره‌مندی از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های موسسات آموزشی غیردولتی در چارچوب نظام آموزش کارمندان دولت و با بررسی امکانات، قابلیت‌ها و توانمندی شرکت‌ها و موسسات آموزشی و همچنین بر اساس دستورالعمل سازمان اداری و استخدامی کشور صورت گرفته است.
  حیطه‌های امور اداری و مالی، مشاغل معلمان، فناوری اطلاعات، فنی و مهندسی، تربیت بدنی، آموزش‌های قرآنی و نیز زبان‌های خارجی از جمله محورهایی است که شرکت‌ها و موسسات آموزشی در استان موفق به اخذ گواهی صلاحیت شده‌اند.
  براساس این گزارش، مدیریت آموزش و پژوهش‌های توسعه و آینده نگری سازمان همچنین مبادرت به صدور گواهی صلاحیت عمومی تدریس برای 56 نفر از متقاضیان کرده است.
  این کار در راستای بخشنامه نحوه احراز صلاحیت تدریس و اجرای برنامه تربیت مدرسان دوره‌های آموزشی کارکنان دولت صورت گرفته است.
  متقاضیان واجد شرایط می‌بایست دوره‌های آموزشی پیش‌بینی شده را در مرکز آموزش سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان با موفقیت طی کنند.
  لازم به ذکر است، دستگاههای دولتی موظفند در اجرای برنامه نظام آموزش کارکنان خود از مدرسانی که صلاحیت عمومی آنها از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی تایید شده است، استفاده کنند.
  اسامی مدرسان واجد صلاحیت و نیز موسسات تایید صلاحیت شده از طریق سامانه اطلاع‌رسانی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان به نشانی https://yazd.mporg.ir/home قابل دریافت است.

  لینک کوتاه :
  کپی لینک
  اشتراک گذاری :
  برچسب ها :
  دیدگاه کاربران
  نظرات کاربران برای این مطلب را دنبال کنید

  برای نمایش دیدگاه کلیک کنید
   ۰ دیدگاه ثبت شده