• خانهاجتماعی
 • کد خبر : 104766
 • تاریخ انتشار : ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۸
 • پ

  برای رسیدن به جامعه متعالی نیازمند خانواده سالم و متعالی است

  رئیس کمیسیون خانواده شورای اسلامی شهر یزد با تاکید بر ضرورت تحکیم بنیان خانواده در جامعه گفت: برای رسیدن به جامعه متعالی نیازمند خانواده سالم و متعالی است.

  به گزارش شریف خبر؛ فاطمه زارع در نشست کمیسیون خانواده شورای اسلامی شهر یزد با تسلیت سالروز ارتحال حضرت امام خمینی(ره) گفت: حضرت امام خمینی(ره) بزرگترین حرکت در تاریخ را برای زمینه سازی ظهور حضرت مهدی(عج) انجام داد.
  وی با بیان اینکه 15 خرداد نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران بود گفت: هدف انقلاب رسیدن به تمدن نوین اسلامی و زمینه سازی ظهور حضرت مهدی(عج) است و امیدواریم که تمام حرکتها و اقدامات ما در راستای رسیدن به این هدف بزرگ باشد.
  رئیس کمیسیون خانواده شورای اسلامی شهر یزد با بیان اینکه به پیش نویس برنامه سیاست های خانواده که در شورای اسلامی شهر یزد تدوین شده اشاره کرد و گفت: یکی از مهمترین مسائلی که در جامعه باید مورد توجه قرار گیرد و از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، بحث خانواده است.
  وی تصریح کرد: اهمیت و جایگاه خانواده و ضرورت تلاش برای تحکیم بنیان آن از ضرورت بالایی برخوردار است و باید تمام برنامه ها و فعالیت هایی که طرح ریزی می شود خانواده محور باشد.
  زارع افزود: با توجه به اهمیت این بحث و تاکیدات مقام معظم رهبری بر این موضوع که یکی از راهبردهای رسیدن به تمدن اسلامی را خانواده متعالی و سالم دانسته اند، در شورای اسلامی شهر یزد تلاش صورت گرفت که کمیسیون خانواده را در شورای شهر ایجاد کنیم.
  رئیس کمیسیون خانواده شورای اسلامی شهر یزد افزود: در دوره های قبل بحث خانواده به عنوان یک کمیته زیرمجموعه کمیسیون فرهنگی شورا مورد توجه قرار دادیم اما در این دوره با توجه به گستردگی بسیار بالایی که حوزه خانواده دارد، کمیسیون خانواده به صورت مستقل ایجاد شد.

  لینک کوتاه :
  کپی لینک
  اشتراک گذاری :
  برچسب ها :
  دیدگاه کاربران
  نظرات کاربران برای این مطلب را دنبال کنید

  برای نمایش دیدگاه کلیک کنید
   ۰ دیدگاه ثبت شده