• خانهجامعه و شهری
 • کد خبر : 104763
 • تاریخ انتشار : ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۷
 • پ

  وام کمک ودیعه مسکن در زاهدان ۷۰ میلیون تومان شد

  معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان گفت: سقف تسهیلات کمک ودیعه مسکن در زاهدان مرکز استان و سایر نقاط شهری به ترتیب ۷۰ و ۴۰ میلیون تومان با نرخ سود ۱۸ درصد و طول دوره بازپرداخت ۵ساله است.

  شریف خبر؛  ابوالفضل مهدیار اظهار داشت: ثبت نام برای وام کمک ودیعه مسکن از طریق سامانه‌ جامع طرح های حمایتی مسکن وزارت راه و شهرسازی به نشانی saman.mrud.ir در بخش ثبت نام تسهیلات کمک ودیعه انجام می‌شود.

  وی با بیان اینکه ثبت نام برای این تسهیلات ۱۲ خردادماه جاری آغاز شده است، گفت: باتوجه به اینکه این تسهیلات دارای سقف تعیین شده توسط بانک مرکزی است، متقاضیان ثبت نام و پیگیری امور دریافت وام توسط بانکهای عامل را به لحاظ زمانی مدیریت کنند.

  معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: افرادی که متقاضی دریافت تسهیلات ودیعه و اجاره مسکن هستند باید دارای اجاره‌نامه و کد رهگیری باشند.

  مهدیار با اشاره به اینکه نرخ سود تسهیلات ودیعه مسکن ۱۸ درصد و طول دوره بازپرداخت ۵ساله است. عنوان کرد: در حال حاضر افرادی در اولویت دریافت وام ودیعه مسکن و معرفی به بانک هستند که سال‌های گذشته وام ودیعه را دریافت نکرده‌اند.

  لینک کوتاه :
  کپی لینک
  اشتراک گذاری :
  دیدگاه کاربران
  نظرات کاربران برای این مطلب را دنبال کنید

  برای نمایش دیدگاه کلیک کنید
   ۰ دیدگاه ثبت شده