• خانهاجتماعی
 • کد خبر : 104759
 • تاریخ انتشار : ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۵
 • پ

  ورزشکاران برخلاف سلبریتی‌ها ترویج دهنده فرهنگ ایرانی اسلامی هستند

  جوکار نماینده مردم یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس گفت: ورزشکاران برخلاف سلبریتی‌ها ترویج دهنده فرهنگ ایرانی اسلامی هستند.

  به گزارش شریف خبر، دکتر محمد صالح جوکار نماینده مردم شریف یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی در جمع ورزشکاران کاروان جاده ولایت در امامزاده سید جعفر محمد (ع) یزد با تبریک دهه کرامت، گفت: ورزشکاران در این محفل معنوی گرد هم آمدند و 22 نفر از ورزشکاران این حرکت را شروع کرده و سفیران دهه کرامت شدند.
  وی با تاکید بر اینکه ائمه اطهار (ع) بهترین الگو برای جوانان هستند، افزود: جوانان ما باید این الگوها را در عرصه‌های بین‌المللی به مردم دنیا نشان دهند و ترویج فرهنگ کرامت و کریم را از اولویت‌های خود بدانند.
  جوکار افزود: دهه کرامت پاسداشت دهه جوانمردی و بخشش و صفات نیکی است که در وجود همه به ویژه حضرت علی ابن موسی‌الرضا (ع) قرار دارد.
  نماینده مردم شریف یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: ما آینده را نشانه گرفتیم و آینده‌ای که می‌خواهیم به آن برسیم باید توسط جوانان شکل گیرد پس باید این نسل را برای آینده سازی ایران اسلامی تربیت کنیم.
  وی خاطرنشان کرد: امروز مفتخریم به اینکه در صحنه‌های ورزشی و بین‌الملل، وقتی یک جوان شیعه ایرانی اذکار معنوی و فرهنگی خود را در میدان مسابقه به نمایش می‌گذارد باعث غرور ایرانی‌ها می‌شود.
  جوکار ادامه داد: این ورزشکاران دوستدار امامشان هستند و در طرف مقابل هم می‌بینیم برخی از سلبریتی‌ها در جشنواره‌های مختلف شرکت می‌کنند و متأسفانه علیه فرهنگ دینی ما سخن می‌گویند ولی جامعه ورزشی کشور به‌خوبی در عرصه بین‌الملل ترویج دهنده فرهنگ غنی ایرانی اسلامی هستند ضمن اینکه این مسیر سلامت جسم و روح به همراه دارد.
  نماینده مردم شریف یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی در پایان عنوان کرد: در دهه کرامت فرصتی است که بخواهیم مروری بر سیره ائمه اطهار (ع) داشته باشیم.

  لینک کوتاه :
  کپی لینک
  اشتراک گذاری :
  برچسب ها :
  دیدگاه کاربران
  نظرات کاربران برای این مطلب را دنبال کنید

  برای نمایش دیدگاه کلیک کنید
   ۰ دیدگاه ثبت شده