• خانهاخبار برگزیدهاقتصادیتجارت و بازرگانیدسته‌بندی نشدهفن‌ آوری
 • کد خبر : 104747
 • تاریخ انتشار : ۱۴ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۶
 • پ

  مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان: یکی از اهداف ما بازگشت واحدهای تولیدی راکد به چرخه تولید است

  به گزارش خبرنگار  شریف خبر از خوزستان؛ مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان با نماینده مردم مسجد سلیمان، لالی، هفتکل و اندیکا در مجلس شورای اسلامی دیدار و در خصوص راه های همکاری مشترک گفت و گو کرد. «علی مهدی پور» مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی ...

  به گزارش خبرنگار  شریف خبر از خوزستان؛ مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان با نماینده مردم مسجد سلیمان، لالی، هفتکل و اندیکا در مجلس شورای اسلامی دیدار و در خصوص راه های همکاری مشترک گفت و گو کرد.

  «علی مهدی پور» مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان در این دیدار ضمن تأکید بر پیگیری مجدانه مشکلات واحدهای صنعتی توسط این شرکت اظهار داشت: از مسائل مهم برای واحد های تولیدی تأمین نقدینگی است که باید در سطح ملی و استانی به آن توجهی ویژه شود و بانک ها باید اهتمام جدی تری به این موضوع داشته باشند.

  وی در ادامه افزود : یکی از اهداف ما در سال جاری بازگشت واحدهای تولیدی راکد به چرخه تولید است که این مهم با همکاری دستگاه های دخیل در این امر محقق خواهد شد.

  مهدی پور با تأکید بر ارائه آمارهای واقعی در حوزه شهرکها و نواحی صنعتی گفت: با ارائه   آمارهای واقعی  می توان عارضه یابی صحیح انجام داد و برای حل مشکلات راه حل مطلوب انتخاب نمود.

  مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان اذعان داشت: از اهدافی که برای تحقق آن مجدانه پیگیر هستیم افزایش ظرفیت تولید واحد های صنعتی مستقر در شهرک ها و نواحی است که مطمناً ایجاد اشتغال را در پی خواهد داشت.

  وی ضمن تاکید بر ایجاد فرصت های سرمایه گذاری در مناطق کمتر توسعه یافته ضرورت ایجاد نواحی صنعتی جدید و تقویت نواحی موجود در شمال شرق خوزستان را  محور برنامه های  سال آینده  این شرکت عنوان کرد.

  مهدی پور حضور شرکت های دانش بنیان در کنار صنایع بزرگ نفت و گاز و پتروشیمی منطقه را  نقطه عطف تحولات صنعتی برشمرد که می توانند زمینه سرمایه گذاری های جدید را در منطقه  فراهم کنند.

  در این دیدار «علیرضا ورناصری» نماینده مردم مسجدسلیمان، لالی، هفتکل و اندیکا ضمن تقدیر از تلاشهایی که برای رفع موانع تولید در سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران انجام شده است گفت: در استان هم باید تلاش بیشتری برای مرتفع کردن مشکلات و دغدغه های واحدهای صنعتی صورت پذیرد.

  وی افزود: با توجه به ظرفیت های خوب واحدهای تولیدی برای ایجاد اشتغال، نباید برای اخذ مجوزات لازم زمان زیادی سپری کنند که این خود باعث دلزدگی سرمایه گذار می شود و مطمناً رفع این موانع باعث ایجاد انگیزه هم برای تولید کنندگان و هم برای سرمایه گذاران خواهد شد.

  دراین دیدار گزارشی از آخرین وضعیت شهرک ها و نواحی صنعتی مسجد سلیمان، لالی، هفتکل و اندیکا ارائه شد.

  طبق پیگیری های خبرنگار شریف خبر در خوزستان، خوشبختانه خروجی این جلسه بلافاصله منجر به حضور و بازدید میدانی مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان در حوزه های انتخابیه مسجدسلیمان، لالی، هفتکل و اندیکا شد و تصمیمات خوبی نیر در این مناطق گرفته شد که جای بسی امیدواری دارد.

  انتهای پیام/ نوبخت

   

  تاريخ: 1401/

  لینک کوتاه :
  کپی لینک
  اشتراک گذاری :
  دیدگاه کاربران
  نظرات کاربران برای این مطلب را دنبال کنید

  برای نمایش دیدگاه کلیک کنید
   ۰ دیدگاه ثبت شده