• خانهاجتماعی
 • کد خبر : 104693
 • تاریخ انتشار : ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۰
 • پ

  مشکلات پارک طوبی بزودی رفع می گردد/ اختصاص اعتبار برای تجهیز بهتر پارک

  رئیس کمیسیون خانواده شورای اسلامی شهر یزد در بازدید و دیدار با جمعی از بانوان در پارک طوبی گفت: با تخصیص اعتباری از سوی شهرداری منطقه دو ، بزودی مشکلات پارک طوبی رفع می شود.

   

  شریف خبر؛رئیس کمیسیون خانواده شورای اسلامی شهر یزد در بازدید و دیدار با جمعی از بانوان در پارک طوبی گفت: با تخصیص اعتباری از سوی شهرداری منطقه دو ، بزودی مشکلات پارک طوبی رفع می شود.

  فاطمه زارع گفت: طرح ها و پروژه های عمرانی زیادی در سطح منطقه دو در حال اجراست و یکی از این طرحها بازپیرایی بوستان طوبی است که مبلغ 5 میلیارد ریال برای جداره سازی، کف سازی و مبلمان آن اختصاص یافته است.

  فاطمه زارع افزود : طی صحبت و هم اندیشی ای که با بانوان حاضر در پارک صورت گرفت مقرر گردید ،درخواست ها و انتظارات و نیاز هایی که بانوان در استفاده از این پارک دارند، جمع بندی و اولویت بندی شده و از طریق شهرداری منطقه جهت اقدام و رفع مشکلات این پارک اقدام شود که البته اجرای آن طی برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت انجام خواهد شد.

  او ادامه داد: برنامه های کوتاه مدت این پارک طی یک پروسه دو الی سه ماه دنبال می شود و مابقی که جزو برنامه های بلند مدت است ضمن اولویت بندی در طی این دوره شورا درصد بندی شده و سالانه پیگیری تا به اتمام برسد.

  او همچنین در بحث بوستان بانوان ، تجهیز و رفع مشکلات دو بوستان آزادشهر و امامشهر را نیز مورد تاکید قرار داد و لازمه آن را انجام بازدیدهایی مشابه بازدید پارک طوبی دانست تا طبق نظرات استفاده کنندگان از پارک و نیازهای واقعی بانوان نسبت به تجهیز پارک اقدام گردد.

  لینک کوتاه :
  کپی لینک
  اشتراک گذاری :
  دیدگاه کاربران
  نظرات کاربران برای این مطلب را دنبال کنید

  برای نمایش دیدگاه کلیک کنید
   ۰ دیدگاه ثبت شده