• خانهاجتماعی
 • کد خبر : 104597
 • تاریخ انتشار : ۰۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۳:۲۳
 • پ
  رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد:

  پروژه کمک به آب رسانی شهرک صنعتی نساجی مریم آباد یزد مساله ای مهم و فوری است

  رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در نشست بررسی مسایل و مشکلات اجرای پروژه کمک به آب رسانی شهرک صنعتی نساجی مریم آباد یزد که ظهر امروز در تالار اندیشه این سازمان برگزار شد، بر فوریت و اهیمت آب رسانی به این ناحیه تاکید کرد و خواستار مطالعه ...

  به گزارش شریف خبر؛ به نقل از روابط عمومی سازمان، در این نشست دکتر مجید دهقانی زاده با تاکید بر اهمیت و فوریت آب رسانی به این شهرک، گفت: ضروری است در اولین فرصت مطالعه ای برای اجرا و تامین آب شرب این ناحیه توسط مشاور، زیر نظر شرکت آب و فاضلاب استان صورت گیرد.
  رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان با بیان اینکه پروژه آب رسانی به شهرک صنعتی نساجی مریم آباد یزد با گذشت چندین سال همچنان مغفول مانده است به سابقه این پروژه اشاره کرد و گفت: این پروژه عقبه بسیار طولانی دارد که در حال حاضر استاندار یزد و نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی به شدت پیگیر رفع مشکل اجرایی آن هستند.
  دکتر دهقانی زاده از اهمیت صنعت نساجی در استان سخن گفت و هدف از برگزاری این نشست را بحث و تبادل نظر در راستای تصمیم دقیق و آینده نگری برای رفع مشکل آب شرب شهرک صنعتی نساجی مریم آباد یزد عنوان کرد.
  وی با اشاره به اینکه صنعت نساجی بخش پیشرو در اقتصاد استان بوده و بعد از گذشت سال ها باز هم زیر چتر حمایتی مسئولان ارشد استانی و کشوری آمده است، اظهار داشت: برای حل این مشکل بودجه ای تخصیص داده شده است و باید به زودی پس از انجام مطالعات اولیه اجرایی شود.
  وی افزود: پروژه فعال سازی شهرک صنعتی نساجی مریم آباد یزد پروژه ای تحولی بوده که باید با دقت و صرف زمان لازم به نتیجه مطلوب و نهایی رسید.
  در ادامه حاضرین در این نشست به ارایه دیدگاه ها و نقطه نظرات خود در خصوص رفع این مشکل پرداختند.

  لینک کوتاه :
  کپی لینک
  اشتراک گذاری :
  برچسب ها :
  دیدگاه کاربران
  نظرات کاربران برای این مطلب را دنبال کنید

  برای نمایش دیدگاه کلیک کنید
   ۰ دیدگاه ثبت شده