• خانهاخبار برگزیده
 • کد خبر : 104565
 • تاریخ انتشار : ۰۶ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۲۹
 • پ
  مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان

  ثبت نام جشنواره تعاونی های برتر لرستان آغاز شد

  جهانی گفت: ثبت نام در هفدهمین جشنواره تعاونی های برتر استان آغاز شده است و تا بیستم خرداد جاری ادامه دارد.

  به گزارش شریف خبر از خرم آباد، “علی جهانی” مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان اظهار داشت: ثبت نام در هفدهمین جشنواره تعاونی های برتر استان آغاز شده است و تا بیستم خرداد جاری ادامه دارد.

  وی افزود: توجه به ترویج فرهنگ کار جمعی و تعاون، منجر به تولید، ایجاد شغل و توسعه اقتصادی می شود که در این راستا هفدهمین جشنواره تعاونی های برتر بصورت استانی و کشوری برگزار می شود.

  وی اضافه کرد : تعاونگران استان می توانند از امروز تا بیستم خرداد همزمان با سراسر کشور با مراجعه به سامانه جامع و هوشمند بخش تعاون، به نشانی https://taavoni.mcls.gov.ir اطلاعات کامل تعاونی خود شامل بخش های رتبه بندی (شاخص های کمی) و بخش جشنواره شامل فرم های شاخص های کیفی را ثبت یا بهنگام سازی کنند.

  وی گفت: گرایش های این دوره از جشنواره شامل دامپروری، زراعت، کشاورزی، صنایع غذایی، نساجی و پوشاک، صنعتی، معدنی، تامین نیاز تولیدکنندگان، فرش دستباف، حمل و نقل دریایی، تامین نیاز مصرف کنندگان، مرزنشینان، اعتبار، مسکن، عمرانی، تامین نیاز صنوف توزیعی، صنایع دستی، اتحادیه توزیعی، اتحادیه خدماتی، اتحادیه تولیدی، خدماتی، زنان، بهداشتی و درمانی و خدمات آموزشی است.

  جهانی ایجاد و گسترش تعاونی ها در حوزه های مختلف اقتصادی را تحقق منویات مقام معظم رهبری در اشتغال و رونق تولید عنوان و تصریح کرد: جشنواره تعاونی های برتر، هرساله با هدف توسعه و ترویج فرهنگ تعاون و معرفی توانمندی های بخش تعاون به جامعه ، تشویق و ترغیب فعالیت های تولیدی، توزیعی و خدماتی و معرفی الگوهای عملی موفق تعاونی جهت بهره گیری از سایر تعاونگران برگزار می‌شود.

  مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان یادآور شد : جشنواره تعاونی های برتر و تجلیل از تعاونگران نمونه استانی و ملی هفت تا ۱۳ شهریور امسال همزمان با هفته تعاون در سطح استانی و ملی برگزار می شود.

  بیش از ۲ هزار و ۸۰۰ تعاونی در لرستان فعال است.

   

  لینک کوتاه :
  کپی لینک
  اشتراک گذاری :
  دیدگاه کاربران
  نظرات کاربران برای این مطلب را دنبال کنید

  برای نمایش دیدگاه کلیک کنید
   ۰ دیدگاه ثبت شده